Objednať sa k nám môžete cez náš jednoduchý formulár, alebo telefonicky medzi 9:00 – 17:00

+421 944 922 192

PODMIENKY REZERVÁCIE TERMÍNOV V BARBERSHOP-e GENTLEMAN ́S WORLD

Pri objednávaní do Gentleman’s World Barbershop sa prosím uistite, do ktorého z našich salónov ste sa objednali. V prípade, že prídete do iného salónu, ako ste boli objednaný, môže byť Vaša rezervácia zrušená a môže Vám byť účtovaný storno poplatok. Pokiaľ ste objednaný na konkrétnu hodinu, prosím, príďte včas.

V prípade, že nemôžete prísť do salónu včas, zavolajte na telefónne číslo rezervácií 0944 922 192 v prac. dni 9 – 17 hod. a uveďte dĺžku Vášho meškania. Pri dlhšom zdržaní (viac ako 10 minút) a bez kontaktovania nášho rezervačného servisu, môže byť Vaša rezervácia zrušená a obsluha Vás môže z časových dôvodov odmietnuť obslúžiť.

Pokiaľ chcete stornovať termín pre danú pobočku, urobte tak najneskôr 24 hodín pred Vaším termínom, a to odoslaním mailovej správy, alebo kontaktujte náš rezervačný servis na tel.: 0944 922 192 v prac. dni 9 – 17 hod.

Pokiaľ tak neurobíte, pri najbližšej návšteve Vám bude pripočítaná sankcia vo výške 50% zo služby, ktorú ste si predtým objednali, ale nezrušili. V prípade, že sa objednáte a 5 krát neprídete na stanovený termín (aj po predchádzajúcom stornovaní), môže Vás rezervačný servis odmietnuť objednať na najbližšieho pol roka.

Odoslaním objednávky súhlasíte s Podmienkami rezervácie termínu v salóne Gentleman`s World.

Po obdržaní potvrdenia rezervácie emailom vám doporučujeme vložiť objednaný termín do vášho kalendára jednoduchým stlačením tlačidla „vložiť do kalendára“.

Snímka obrazovky (74)

Tešíme sa na Vašu návštevu!

POZNÁMKA: Vážení klienti, toto opatrenie robíme hlavne pre Vás, aby sme Vás mohli obslúžiť k Vašej spokojnosti v čo najkratšom čase. Zároveň si tak spoločne vytvárame priestor pre urgentné objednávky. V prípade, ak jeden klient zruší termín vopred, druhý klient môže dostať okamžitý termín. Veríme, že tento systém bude prospešný pre Vás aj pre nás. Samozrejme, privítame Vaše názory a pripomienky.